Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua! In cazul unei societati care preda cursuri ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua! In cazul unei societati care preda cursuri de limbi ...

Buna ziua! In cazul unei societati care preda cursuri de limbi de straine si care efectueaza o tabara pentru copii, care sunt actele de intocmit pentru a justifica transportul, cazarea, masa, activitatile etc.?
Transportul, cazarea, masa pentru cine?
Pentru cursanti si profesori.
Societatea in cauza va decide cine va suporta acele cheltuieli de participare.