Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna seara, Urmeaza sa incep serviciul ca si cadru ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna seara, Urmeaza sa incep serviciul ca si cadru medical intr-un ...

Buna seara,
Urmeaza sa incep serviciul ca si cadru medical intr-un spital dintr-un alt oras fata de orasul in care locuiesc!E vb de vreo 20 km intre localitati.Pot cere ca unitatea spitaliceasca sa-mi deconteze transportul?
Proiectul legislativ care stabilea ca personalul din sistemul medical de stat să poată deconta sumele cheltuite cu transportul la serviciu a fost respins definitiv.
www.avocatnet.ro/articol_496...