Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... art. 56 din Legea nr. 127/2019
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

art. 56 din Legea nr. 127/2019

Buna ,
Ma puteti ajuta va rog cu un raspuns la urmatoarea intrebare :
A intrat in vigoare Legea nr. 127/2019 ? am sunat la casa de pensie si tot spun ca nu se poate depunde dosarul ca nu au normative..
Ce ii de facut in cazul acesta ?
Multumesc .
Legea nr.127/2019 , cu exceptia unor articole, va intra in vigoare la 01.09.2023.