Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Am decizie de pensionare anticipata cu penalizare ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Am decizie de pensionare anticipata cu penalizare din2019 dar ...

Am decizie de pensionare anticipata cu penalizare din2019 dar lucrez în continuare. Am vârsta 63.ani si8 luni. Locuiesc în Reșița și beneficiez de reducerea vârstei de pensionare cu 2 ani. Pot să trec la pensie pentru limita de vârstă fără penalități ?
Nu.