Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Coduri CAEN pentru infintarea unui SRL cu activitatea ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Coduri CAEN pentru infintarea unui SRL cu activitatea video chat?

Bună ziua, îmi trebuie unul sau mai multe coduri CAEN pentru infintarea unui SRL cu activitatea video chat ? Și dacă da, care sunt acelea? Mulțumesc, o zi buna!
george-neagu, moderator
Buna ziua,

Codurile CAEN pentru desfasurarea activitatii de videochat, pot fi urmatoarele:
CAEN 6311 - Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web si activitati conexe, cod CAEN 6110: Activitatii de telecomunicatii prin retele cu cablu, cod CAEN 4791 : Comert cu amanuntul prin intermediul caselor de comert sau prin internet sau cod CAEN -9329 Alte activitati recreative si distractive n.c.a.

Cu stima,
Ganciu & Partners