Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună ziua. Sunt asistent medical generalist cu o ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună ziua. Sunt asistent medical generalist cu o vechime de ...

Bună ziua. Sunt asistent medical generalist cu o vechime de peste 23 de ani de activitate. Doresc sa efectuez recoltari la domiciliu. De ce acte am nevoie pentru a fi în legalitate? Mulțumesc frumos.
Vedeti acest link
[ link extern ] /