Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Daca o companie are mai multe puncte de lucru, putem ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Daca o companie are mai multe puncte de lucru, putem trece ...

Buna,

Daca o companie are mai multe puncte de lucru, putem trece in contract, la angajare, ca poate lucra din oricare dintre aceste puncte de lucru, enumerandu-le, fara sa mai fie necesar sa facem documente de delegare la fiecare deplasare a angajatului? Se poate face acest lucru doar daca locatiile sunt in orase diferite?

Multumesc!
Se poate face acest lucru chiar daca locatiile sunt in orase diferite, insa nu va absolva de plata cheluielilor de delegare.
Multumesc! problema era la locul de munca, sa nu mai facem atatea documente. Cheltuielile sunt suportate de companie. Multumesc!