avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1596 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... De unde pot scoate o adeverință cu vechimea în ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

De unde pot scoate o adeverință cu vechimea în muncă, salarizare ...

De unde pot scoate o adeverință cu vechimea în muncă, salarizare și grupa de muncă? În perioada 1989-1993 am lucrat la TCL Constanța, acaestă firmă și-a schimbat numele în TAGCM Constanța. Am căutat să scot adeverință pentru dosarul de pensionare dar am aflat că această arhivă a luat foc. Precizez că aceste informați se regăsesc și în cartea de muncă? Mai îmi trebuie adeverință?
Ultima modificare: Vineri, 17 Septembrie 2021
timix, utilizator
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 14:43, 17 Septembrie 2021
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Daca acele informatii se regăsesc și în carnetul de muncă, nu va mai trebuie adeverință.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Bună ziua . mă numesc timandi sorin. În perioada septembrie ... timix timix Bună ziua . Mă numesc Timandi Sorin. În perioada septembrie 1989- ianuarie 1993 am lucrat la o firmă de construcții TAGCM-Constanța, în anul 1991 ș-a ... (vezi toată discuția)
În perioada 01-08-1989-01-01-1993 am lucrat la tagcm- constanța, ... timix timix În perioada 01-08-1989-01-01-1993 am lucrat la TAGCM- Constanța, în anul 1990 și-a schimbat numele în Record. S.A. Acum nu mai există această firmă, am ... (vezi toată discuția)
Buna seara, am urmatoarea problema : firma iacm dimbovita (transformata ... Mihai/2061 Mihai/2061 Buna seara, am urmatoarea problema : firma IACM Dimbovita (transformata ulterior in CONSIRD SA), unde am facut stagiatura in 1986-1989,s-a desfiintat prin ... (vezi toată discuția)