Forum Discuţii contabile şi ... Impozite şi taxe locale Este scutita de impozit pe teren sau autoturism?
Discuție deschisă în Impozite şi taxe locale

Este scutita de impozit pe teren sau autoturism?

Soția beneficiază de legea 189 08 07 2021 ( urmaș refugiat ) .
Ce facilitați fiscale are, este scutita de impozit pe teren sau autoturism, ce alte beneficii ar mai avea ?
Va mulțumesc anticipat !
george-neagu, moderator
Este beneficiara legi 154 din Iunie 2021

azer99 a scris:

Soția beneficiază de legea 189 08 07 2021 ( urmaș refugiat ) .
Ce facilitați fiscale are, este scutita de impozit pe teren sau autoturism, ce alte beneficii ar mai avea ?
Va mulțumesc anticipat !

Mai sus am greșit legea , legea este 154 04/06 2021, urmaș refigiat
azer99, utilizator