Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitatea bugetară şi a ... Care este baza legala pentru achizitionarea mastilor ...
Discuție deschisă în Contabilitatea bugetară şi a serviciilor externalizate

Care este baza legala pentru achizitionarea mastilor si dezinfectantilor?

Buna ziua.
Care este baza legala pentru achizitionarea mastilor si a dezinfectantilor, precum si a serviciilor de dezinsectie/dezinfectie pentru covid si nu numai, intr-o institutie publica?
Va multumesc
george-neagu, moderator