Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua, intrebarea este: Daca am iesit la pensie ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua, intrebarea este: Daca am iesit la pensie dupa legea ...

Buna ziua, intrebarea este:
Daca am iesit la pensie dupa legea 263/2010, recalcularea pensiei. dupa ce lege se va face? Multumesc!
Dupa legea in vigoare la data recalcularii.
Multumesc, legea 263/2010 revazuta in 2021, nu mai este valabila? Este alta lege care o inlocuieste pe acesta? Multumesc!
Pana la intrarea in vigoare a unei alte legi, va produce efecte legea 263/2010.
Multumesc, este legea 263/2010 reactualizata in 2021, inlocuita de legea 127? Multumesc
Da.
Legea 263/2010 actualizata, la zi:[ link extern ]
Carp Mircea, utilizator