Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Bună ziua! In luna August am depus plangere penala pt ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Bună ziua! In luna August am depus plangere penala pt neplata ...

Bună ziua!
In luna August am depus plangere penala pt neplata pensiei alimentare timp de 7 luni,impotriva fostului soț! Plangerea am trimis o la parchet cu confirmare de primire.
Zilele acestea am primit scrisoare de la circa de politie de care apartine fostul soț pt a ma prezenta la sectie.
Intrebarea mea este pt ce anume sunt chemama,atâta timp cât am trimis documentele și cererea in luna August catre parchet. Mulțumesc!
Pentru declarații.
Va mulțumesc!