Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Buna ziua! Nu am înteles,atat la curent cat si la gaz ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Buna ziua! Nu am înteles,atat la curent cat si la gaz de refera ...

Buna ziua!
Nu am înteles,atat la curent cat si la gaz de refera la consum anual adica maxim 1000kwh la curent si 960 la gaz sau lunar?

Clienţii casnici beneficiari ai schemei de compensare aferente consumului de energie electrică sunt persoanele fizice al căror consum de energie electrică în perioada 1 noiembrie 2021 - 31 martie 2022 se situează între 150 kwh-1000 kwh, inclusiv.
Clienţii casnici beneficiari ai schemei de compensare aferente consumului de gaze naturale sunt persoanele fizice al căror consum de gaze naturale în perioada 1 noiembrie 2021 - 31 martie 2022 se situează între 80 m3 - 960 m3 , inclusiv.
Atentie sporita la unitatile de masura
[ link extern ]