avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 705 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Buna ziua! Nu am înteles,atat la curent cat si la gaz ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Buna ziua! Nu am înteles,atat la curent cat si la gaz de refera ...

Buna ziua!
Nu am înteles,atat la curent cat si la gaz de refera la consum anual adica maxim 1000kwh la curent si 960 la gaz sau lunar?
Cel mai recent răspuns: ynocentta , utilizator 06:07, 5 Octombrie 2021
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util


Clienţii casnici beneficiari ai schemei de compensare aferente consumului de energie electrică sunt persoanele fizice al căror consum de energie electrică în perioada 1 noiembrie 2021 - 31 martie 2022 se situează între 150 kwh-1000 kwh, inclusiv.
Clienţii casnici beneficiari ai schemei de compensare aferente consumului de gaze naturale sunt persoanele fizice al căror consum de gaze naturale în perioada 1 noiembrie 2021 - 31 martie 2022 se situează între 80 m3 - 960 m3 , inclusiv.
Atentie sporita la unitatile de masura
[ link extern ]

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Calcul consum mediu lunar 2021 energie electrica eronat bogdan.sb bogdan.sb Buna ziua, am urmatoarea speta, referitor la calcului consumului mediu de energie electrica, pentru anul 2021, pentru un loc de consum (implicit a pretului ... (vezi toată discuția)
Oug 27/2022 energie electrică sile70000 sile70000 Buna ziua, Ma puteti, va rog, lamuri in legatura cu Ordonanța de urgență a Guvernului nr. 27/2022? Fac parte din categoria clientilor casnici al caror ... (vezi toată discuția)
Taxa deconectare/reconectare energie electrica Luena Luena Buna seara Ma confrunt cu următoarea problema: am fost debransata de la energia electrică fara o notificare sau preaviz, in prealabil. Acum, trebuie sa ... (vezi toată discuția)