avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 806 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Bună ziua, dețin un Jeep neînmatriculabil fara acte ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Bună ziua, dețin un Jeep neînmatriculabil fara acte de proveniență ...

Bună ziua, dețin un Jeep neînmatriculabil fara acte de proveniență pe care îl folosesc la transport in domeniul agricol doar pe raza localității. Întrebare. Se poate înregistra legal la primărie?

Alte discuții în legătură

Inmatriculare sau inregistrare a unui auto (aro) la primarie este posibil? amuza amuza ce documente imi sunt necesare si daca se poate inregistra .in baza carei legi va multumesc (vezi toată discuția)
Inmatriculare auto cu nr date de primarie vetx vetx as avea o intrebare,daca este legala inmatricularea unui autoturism de teren cu nr date de primarie asemenea scuterelor.in cazul in care primaria imi acorda ... (vezi toată discuția)
Dosar penal conducere fara vehicul (tractor) neinmatriculat stahlker stahlker Buna ziua, pe data 5 decembrie 2018 am fost oprit de politia locala a unei localitati si mi sa intocmit un dosar penal pe conducere vehicul neinmatriculat (un ... (vezi toată discuția)