avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 457 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... In urma cu o luna am pierdut un membru al familiei ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

In urma cu o luna am pierdut un membru al familiei care avea ...

In urma cu o luna am pierdut un membru al familiei care avea un cont cu o suma de bani la CEC Bank eu fiind împuternicitul acelui cont, cum pot retrage banii existenți Incont . Mulțumesc
Cel mai recent răspuns: insatiable , utilizator 17:32, 15 Octombrie 2021
dezbateti intai succesiunea, altfel nu aveti cum.
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Imputernicirea dvs este valabila doar pe durata vietii titularului contului.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cum recuperez banii dintr un depozit cec bank Steluta diaconu Steluta diaconu Unde trebuie sa ma adresez dupa ce am aflat ca au disparut banii dintr un depozit cec bank la care eram imputernicit, titular fiind mama mea care a decedat. ... (vezi toată discuția)
Depozit la o banca, mostenire olga2011 olga2011 un prieten de-al meu are citeva depozite in lei la o banca., ar dori ca dupa decesul lui aceste sume de bani sa nu faca obiectul succesiunii sa-i lase ... (vezi toată discuția)
Cont de economii cec katadaniku katadaniku bunaziua am si eu o intrebare va rog. Soacra mea avea un cont de economii la cec bank si astazi cand s-a dus la banca sa-l verifice i sa zis ca , contul nu mai ... (vezi toată discuția)