Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... In urma cu o luna am pierdut un membru al familiei ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

In urma cu o luna am pierdut un membru al familiei care avea ...

In urma cu o luna am pierdut un membru al familiei care avea un cont cu o suma de bani la CEC Bank eu fiind împuternicitul acelui cont, cum pot retrage banii existenți Incont . Mulțumesc
dezbateti intai succesiunea, altfel nu aveti cum.
Imputernicirea dvs este valabila doar pe durata vietii titularului contului.