Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Înregistrare neautorizată convorbire
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Înregistrare neautorizată convorbire

Intra sub incidenta legii înregistrarea pe telefon de către un coleg a discuțiilor din vestiarul unei secții ? Daca da ce lege este încălcată cui trebuie sa ne
adresam și ce dovezi trebuie să aducem menționez că a avem martori.
~ Conținut șters la cerere ~