Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Buna ziua As avea si eu o intrebare: daca depun dosar ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Buna ziua As avea si eu o intrebare: daca depun dosar pentru ...

Buna ziua, in legătura cu BURSA SOCIALA
As avea si eu o intrebare: daca depun dosar pentru bursa sociala ca student la facultate si intre timp ma angajez (de exemplu dupa o luna dupa ce mi s-a confirmat faptul ca primesc bursa) trebuie sa anunt facultatea ca m-am angajat pentru a mi se retrage bursa, sau se iau in considerare numai acele ultime 3 luni dinaintea depunerii dosarului si beneficiez pana la sfarsitul perioadei? Intreb deoarece sunt pe cale de a ma angaja, in doua săptămâni, iar in data de 15 mi-a fost validat dosarul de bursa si as dori sa stiu daca trebuie anuntat la comisia facultatii ca m-am angajat pentru a-mi retrage bursa.
bianq, utilizator