Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua. Sunt pensionat medicalai cu grad de ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua. Sunt pensionat medicalai cu grad de handicap usor ...

Buna ziua.
Sunt pensionat medicalai cu grad de handicap usor de aproape 2 ani.
Firma de unde m-am pensionat medical este in insolventa.
Medicalele mele au fost predate la timp dar firma nu le-a depus la CASMB.
Au fost platite 3 luni restul de 4 luni NU.
Ce pot face legal mentionand ca suma recunoscuta de firma este de 10.000ron?

Mutumesc anticipat
Manuela Rășină, administrator