Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua, va rog de cate ori ai voie sa organizezi ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua, va rog de cate ori ai voie sa organizezi concurs pentru ...

Buna ziua, va rog de cate ori ai voie sa organizezi concurs pentru un post temporar vacant,conform HG 286/2011, preciziez faptul ca postul respectiv a fost scos la concurs de 2 ori in decurs de 3 luni si nu s-a prezentat nici un candidat, ( suntem institutie publica) multumesc.
HG 286/2011 nu prevede numarul minim sau maxim al consursurilor care se pot organiza pentru ocuparea unui post.