Forum Discuţii juridice Executare silită Buna ziua am o poprire la muncă de la brd si astazi ...
Discuție deschisă în Executare silită

Buna ziua am o poprire la muncă de la brd si astazi mi sa pus ...

Buna ziua am o poprire la muncă de la brd si astazi mi sa pus poprire pe card de la alta banca un ifn acum problema este ca la muncă o să îmi oprească 33 la sută și de la banca tot 33 la sută?? Vine 66 la sută doar 50 la sută are voie să îți oprească cum o să rezolv la banca ..va multumesc
Daniel542, utilizator