avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 505 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Executare silită Buna ziua am o poprire la muncă de la brd si astazi ...
Discuție deschisă în Executare silită

Buna ziua am o poprire la muncă de la brd si astazi mi sa pus ...

Buna ziua am o poprire la muncă de la brd si astazi mi sa pus poprire pe card de la alta banca un ifn acum problema este ca la muncă o să îmi oprească 33 la sută și de la banca tot 33 la sută?? Vine 66 la sută doar 50 la sută are voie să îți oprească cum o să rezolv la banca ..va multumesc
Ultima modificare: Joi, 28 Octombrie 2021
Daniel542, utilizator

Alte discuții în legătură

Ifn indatoreaza peste suta lavsuta bibicarina bibicarina Am un salariu de 3500,la o banca normala, și ifn active pe care le achit am la un singur ifn 2 credite al doilea credit a pus pe mama Codebitor, pe urma am ... (vezi toată discuția)
Proprire pe salar DoubleL94 DoubleL94 Buna ziua, Daca am un credit la o banca, 2 carduri de cumparaturi la 2 banci diferite si 8 credite la IFN-uri diferite si nu am posibilitatea sa platesc ... (vezi toată discuția)
Poprire salar iduamonk iduamonk Buna ziua va deranjez cu o intrebare.Cei de la ANAF au voie sa faca proprire pe tot salariul?O zi frumoasa (vezi toată discuția)