avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 509 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Buna ziua !daca intru in concediu fara plată mai pot ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Buna ziua !daca intru in concediu fara plată mai pot sa beneficiez ...

Buna ziua !daca intru in concediu fara plată mai pot sa beneficiez de stimulentul de inserție pt copil până la 3ani ??dar asigurata la CNAS ??

Alte discuții în legătură

Bună ziua sunt în concediu de creștere a copilului și în ... Roxette 33 Roxette 33 Bună ziua sunt în concediu de creștere a copilului și în februarie expiră certificatul de handicap dar suspendarea contractului de munca expiră doar în ... (vezi toată discuția)
Stimulent insertie gabriela1819 gabriela1819 Bună seara, as dori si eu sa ma lămuriți cu ceva: beneficiez de stimulentul de inserție pentru copil pana ce copilul face 3 ani în octombrie. Dacă eu ... (vezi toată discuția)
Stimulent de insertie penesmaria penesmaria Buna ziua! Doream sa va intreb daca poate beneficia sotul meu de stimulent de insertie. Mentionez ca, ambii parinti indepliesc conditiile pentru a beneficia de ... (vezi toată discuția)