Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Bună ziua sunt în concediu de creștere a copilului ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Bună ziua sunt în concediu de creștere a copilului și în ...

Bună ziua sunt în concediu de creștere a copilului și în februarie expiră certificatul de handicap dar suspendarea contractului de munca expiră doar în mai când face copilul 3ani. Pt a beneficia de stimulentul de inserție când trebuie să încep? Sau nu mai beneficiez? Vă mulțumesc. Aștept răspuns vă rog
Este mai bine sa intrebati la AJPIS....