Forum Discuţii juridice [Coronavirus - Covid-19] ... Scanare in acelasi timp codul QR al certificatul verde ...
Discuție deschisă în [Coronavirus - Covid-19] Răspunsuri la probleme juridice, fiscale și economice generate de criza actuală

Scanare in acelasi timp codul QR al certificatul verde covid?

Buna ziua!

Este cumva obligatoriu ca societatile comerciale, profil productie peleti si agricultura, sa solicite si sa scaneze in acelasi timp codul QR al certificatului verde covid?

Va multumesc!

O zi frumoasa!

george-neagu, moderator
Buna ziua
Pentru angajati nu este necesara scanarea, iar pentru clienti doar daca aveti ca obiect principal de activitate comercializarea produselor nealimentare.