Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 adaugare cod caen 4799 - comert cu amanuntul la ...
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

adaugare cod caen 4799 - comert cu amanuntul la intreprindere individuala

Buna ziua
la o intreprindere individuala cod caen 4321- lucrari de instalatii electrice, apare o activitate de comercializare materiale sau echipamente electrice catre client, persoana fizica, societate comerciala sau institutie publica. In acest caz, pentru a functiona legal, este necesar sa am obiect secundar de activitate comert cu amanuntul cod caen 4799 sau alt cod ? precizez ca desfasor activitate doar la client fara sa am un magazin specializat, marfurile vandute se achizitioneaza de la retaileri sau alte magazine de profil pentru revanzare.
ma poate ajuta cineva cu un raspuns ?