Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua, As dori sa știu dacă,potrivit legii, li ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua, As dori sa știu dacă,potrivit legii, li se pot deconta ...

Buna ziua,
As dori sa știu dacă,potrivit legii, li se pot deconta elevilor navetiști contravaloarea navetei și in același timp sa beneficieze de bursa de naveta,potrivit ART. 13(b) din Ordinul 5576/07.10.2011.
Mulțumesc!
Bursa se poate cumula cu decontarea navetei.