avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 548 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Impozite şi taxe locale Mai este valabilă aministia fiscala stabilita prin ...
Discuție deschisă în Impozite şi taxe locale

Mai este valabilă aministia fiscala stabilita prin oug 69/2020?

Ziua buna, mai este valabilă aministia fiscala stabilita prin oug 69/2020 si daca da, pana la ce data se poate depune cererea de anulare a accesoriilor si/sau notificarea privind intentia de plata?
Ultima modificare: Joi, 4 Noiembrie 2021
george-neagu, moderator

Alte discuții în legătură

Am avut un pfa la norma de venit Rusu88.rusu88@gmail.com Rusu88.rusu88@gmail.com Buna seara! Am avut un pfa la norma de venit . In data de 11.05.2022 am fost verificat de ANAF pe perioada 2016-2020 si in urma verificarilor s a constatat ... (vezi toată discuția)
Ce trebuie sa faci sa beneficiezi de prescripția datoriilor la fisc? Doruluk Doruluk Buna ziua! Ce trebuie sa faci sa beneficiezi de prescripție datoriilor la fisc? Exista o datorie,,impozit pe clădire,, datoria este mai veche de 5 ani. Sa ... (vezi toată discuția)
Amnistia fiscala la primarii AlbertCaf AlbertCaf Buna ziua! Pentru aplicarea OUG 69/2020 privind amnistia fiscala, primariile de comuna trebuie sa astepte sa fie publicate de catre ministrul finantelor norme ... (vezi toată discuția)