Forum Discuţii contabile şi ... Impozite şi taxe locale Mai este valabilă aministia fiscala stabilita prin ...
Discuție deschisă în Impozite şi taxe locale

Mai este valabilă aministia fiscala stabilita prin oug 69/2020?

Ziua buna, mai este valabilă aministia fiscala stabilita prin oug 69/2020 si daca da, pana la ce data se poate depune cererea de anulare a accesoriilor si/sau notificarea privind intentia de plata?
george-neagu, moderator