Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Info amenda masca
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Info amenda masca

Daca ti se da amenda pentru ca nu porti masca pe strada si faci contestatie, castigi?
Dyana909, utilizator
Bună seara!
Nu prea se poate câștiga o astfel de contestație daca purtatul măștii pe strada este obligatorie conform legislației actuale.
Av. Mădălina Moceanu
Baroul Bucuresti