Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Ce mi se poate intampla daca am avut un act sexual cu ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Ce mi se poate intampla daca am avut un act sexual cu o minora ...

Ce mi se poate intampla daca am avut un act sexual cu o minora eu am 18 si ea 15 si am fost de comun acord ,daca mama ei mar da la politie
~ Conținut șters la cerere ~