Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Pot face declaratie pt acest an?
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Pot face declaratie pt acest an?

Daca rezolv problema cu declaratiile fiscale pe precedentii doi ani , mai pot face declaratie pt acest an ?
george-neagu, moderator
Sigur ca da

Multumesc . Dar eu daca lucrez afara pot sa ma incadrez in acele beneficii acordate de stat , conform caror-a nu pot lucra si sa obtin indemnizatie lunara ?
Grama Cornel - Consultant fiscal a scris:

Sigur ca da