Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua, In absenta unui contract colectiv de munca, ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua, In absenta unui contract colectiv de munca, cum se ...

Buna ziua,

In absenta unui contract colectiv de munca, cum se includ zilele libere platite in cazul unor evenimente familiale deosebite, precum si conditiile acordarii concediului fara plata ?

Multumesc frumos!
In Regulamentul intern al angajatorului se poate reglementa Procedura - modul , cand etc.
Cornel Vasile, Consilier juridic