Forum Discuţii juridice [Coronavirus - Covid-19] ... Eu am fost vaccinat pe data de 2 septembrie cu doza a ...
Discuție deschisă în [Coronavirus - Covid-19] Răspunsuri la probleme juridice, fiscale și economice generate de criza actuală

Eu am fost vaccinat pe data de 2 septembrie cu doza a doua Pfizer ...

Eu am fost vaccinat pe data de 2 septembrie cu faza a doua phaizer si mi s-a spus ca nu am dreptul la tichete cu toate ca ministrul a spus ca v-a primi toata lumea dupa 31/08/2021 , cind a aparut in m.o. , am dreptul sau nu , cine minte ?
Manuela Rășină, administrator
Buna ziua

Vor beneficia de vouchere toate persoanele care s-au imunizat după intrarea în vigoare a ordonanței de urgență care prevede acordarea voucherelor în valoare de 100 lei pentru persoanele vaccinate anti-COVID 19 cu schema completă, respectiv începând cu data de 03 septembrie 2021.

[ link extern ] /
multumesc