Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună ziua! La instituția în care lucrez o persoană ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună ziua! La instituția în care lucrez o persoană a ieșit ...

Bună ziua! La instituția în care lucrez o persoană a ieșit de 1 an la pensie. O parte din atribuții s-a atribuit altor persoane în condițiile în care în organigrama apare 1 post în plus. Pe acest post este o persoana care îndeplinește alte atribuții. Doresc sa știu dacă este corect , dacă trebuie introdus în fisa postului și cui trebuie sa ma adresez. Mai menționez ca la fisa postului meu deja au fost atribuite și alte sarcini fata de fisa postului COR. Va mulțumesc anticipat!
Va trebui sa va adresati conducerii institutiei .