Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... urgent!!! vreau sa contest o decizie de impunere
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

urgent!!! vreau sa contest o decizie de impunere

buna ziua am primit o decizie de impunere anuala privind veniturile din transferul proprietatilor imobiliare din patrimoniul personal pe anul 2009.mai pe scurt mi-a murit sotul si amfacut succesiunea si as vrea sa contest aceasta decizie dar nu am nici un model
Nu este un model anume.
Puteti sa o formulati de genul............. subsemnata......., domiciliu, identificata cu ....... formulez prezenta contestatie cu privire la Decizia nr.............. din data de ............. emisa de ................................. prin care................etc. si descrieti pe scurt situatia care va nemultumeste.

intocmita in 2 ex, in data de ................ semnatura

sper sa va fie de folos

merci,sper sa fie de ajuns.