Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Care sunt avantajele si dezavantajele unui SRL-D si ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Care sunt avantajele si dezavantajele unui SRL-D si ale unui SRL?

Buna ziua! Care sunt avantajele si dezavantajele unui SRL-D si ale unui SRL?
Exista vreo diferenta in ceea ce priveste numarul de coduri CAN ? Sediul firmei se poate face in locuinta privata pentru ambele tipuri?
Care sunt actele necesare si ce taxe sunt pentru un SRL-D vs SRL?
george-neagu, moderator