avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 496 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Drept de folosire token pt declaratii fiscale
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Drept de folosire token pt declaratii fiscale

Buna ziua
Va rog frumos pt o speta;
La o firma , administratorul are dreptul de semnatura electronica pt depunerea declaratiilor. Aceasta persoana nu m ai doreste sa colaboreze cu firma respectiva. Intrebarea mea este;
-dreptul de semnatura electronica poate fi detinut de administrator care nu are studii superioare in domeniul economic?
Ultima modificare: Miercuri, 24 Noiembrie 2021
CROSETEL, utilizator

Alte discuții în legătură

Evidenta contabila km km Sunt economist, am un SRL (comert) la care am tinut eu contabilitatea 15 ani, dar in ultimii 10 ani am apelat la serviciile unor contabili, deoarece nu mai ... (vezi toată discuția)
Semnatura electronica iulia_pop iulia_pop In cazul unei microintreprinderi, cine trebuie sa semneze declaratiile si sa aiba semnatura electronica? contabilul sau poate fi si administratorul? (vezi toată discuția)
Srl markomarius1 markomarius1 Buna ziua, Cine mi-ar putea furniza niste informatii cu privire la un SRL: -daca in 3-6-12 luni de la infiintare, nu am intrari-iesiri (de servicii), ... (vezi toată discuția)