avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 617 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Vreau sa deschid un magazin mixt la parterul unui bloc.
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Vreau sa deschid un magazin mixt la parterul unui bloc.

Bună ziua , vreau sa deschid un magazin mixt La parterul unui bloc într.o garsoniera mai exact , ma puteți ajuta sa înțeleg care sunt primi pași importanți, și care sunt aprobările?! Mulțumesc anticipat
Ultima modificare: Vineri, 26 Noiembrie 2021
george-neagu, moderator

Alte discuții în legătură

Intrebare? tavi02ro tavi02ro Poate ma puteti ajuta cu ceva. Daca vreau sa deschid un magazin alimentar la parterul casei mele, cu iesire la strada am nevoie de aprobarea vecinilor? Un ... (vezi toată discuția)
Depozitare gunoi spatiu comercial julia_chi julia_chi Buna ziua reprezentanta sc care detine unul din spatiile comerciale de la parterul blocului insista sa depoziteze in ghena blocului tomberoanele de gunoi ale ... (vezi toată discuția)
Cum sa deschid spatiu comercial la parterul blocului CristianRadulescu CristianRadulescu Ziua buna tuturor, Cateva intrebari de la un proaspat disponibilizat, adica eu, legata de deschiderea unui spatiu comercial intr-o camera din ap in care ... (vezi toată discuția)