Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Vreau sa deschid un magazin mixt la parterul unui bloc.
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Vreau sa deschid un magazin mixt la parterul unui bloc.

Bună ziua , vreau sa deschid un magazin mixt La parterul unui bloc într.o garsoniera mai exact , ma puteți ajuta sa înțeleg care sunt primi pași importanți, și care sunt aprobările?! Mulțumesc anticipat
george-neagu, moderator