Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Buna seara ma numesc Marius Basliu si am varsta de 23 ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Buna seara ma numesc Marius Basliu si am varsta de 23 de ani...am ...

Buna seara ma numesc Marius Basliu si am varsta de 23 de ani...am o fetita de un an si trei luni care locueste cu mama ei...eu vreau sa o iau eu dar parinti sotiei mele nu vor sa imi dea copilul...parinti ei sunt neste oameni agresivi si ma tem pentru copilul meu ce as putea sa fac mai simplu si rapid sa imi pot loa copilul
trebuie sa va adresati judecatoriei sa cereti la locuinta copilului sa fie stabilita la dvs. Sunt f putine sanse sa obtineti asa ceva.
gi-jane2, moderator
Da dar sotia mea vrea sa vina sa ne mutam inpreuna cu fetita noastra dar parinti ei ma amenita ca nu imi dau fata

gi-jane2 a scris:

trebuie sa va adresati judecatoriei sa cereti la locuinta copilului sa fie stabilita la dvs. Sunt f putine sanse sa obtineti asa ceva.

Ei, na. Mergeti si luati-va sotia si copilul.
Chemati politia la nevoie.