Forum Discuţii juridice Executare silită Recipisa de consemnare a cautiunii
Discuție deschisă în Executare silită

Recipisa de consemnare a cautiunii

Am contestat in instanță titlul executoriu emis de fisc. Am achitat cauțiunea cerută in cont la CEC, plata făcută din contul unei firmei. La explicații am trecut cauțiune, am specificat nr dosar executare, beneficiar judecătoria.
Mi se solicita acum sa depun la dosar si recipisa de consemnare a cautiunii.
Nu stiu ce trebuie să mai fac, eu am transmis electronic OP-ul.
Ce altceva trebuie sa mai depun la dosar.
Solicitati la banca recipisa de consemnare si o depuneti la instanta, in copie, semnata si cu mențiunea "conform cu originalul".