Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Doresc sa deschid un magazin online cu produse facute ...
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Doresc sa deschid un magazin online cu produse facute in casa.

Buna . As dorii daca se poate sa ma ajutati cu ce este necesar pentru a deschide un magazin online cu produse facute in casa ( sapun artezanal,saculeti cu plante aromatice sau medicinale ,accesorii din tricot sau croset de exemplu ) . Va multumesc
george-neagu, moderator