avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 905 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Doresc sa deschid un magazin online cu produse facute ...
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Doresc sa deschid un magazin online cu produse facute in casa.

Buna . As dorii daca se poate sa ma ajutati cu ce este necesar pentru a deschide un magazin online cu produse facute in casa ( sapun artezanal,saculeti cu plante aromatice sau medicinale ,accesorii din tricot sau croset de exemplu ) . Va multumesc
Ultima modificare: Duminică, 12 Decembrie 2021
george-neagu, moderator

Alte discuții în legătură

Cum pot vinde produsele cu si din lavanda corela corela Am o mica cultura de lavanda,am scos certificat de producator agricol de la primarie-voi incerca sa scot si atestatul de producator.Ce acte/autorizari imi ... (vezi toată discuția)
Cod caen producere si vanzare produse naturiste Marius_Ang Marius_Ang As vrea sa sa vand prin intermediul unui magazin online produse naturiste. Pentru inceput am ales: • 4799 Comert cu amanuntul efectuat in afara magazinelor, ... (vezi toată discuția)
Doresc să înființez un pfa. D.C. Andreea D.C. Andreea Bună ziua, Doresc să înființez un PFA care să dețină următoarele coduri CAEN - 4791 , 4789 și 4719, pentru a comercializa produse confecționate ... (vezi toată discuția)