Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Tip solutie: Încheiere Soluția pe scurt: În baza ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

Tip solutie: Încheiere Soluția pe scurt: În baza art.279 C.pr.pen. ...

Tip solutie: Încheiere
Soluția pe scurt: În baza art.279 C.pr.pen. admite cererea formulată de partea civilă privind înlăturarea unor omisiuni vădite din cuprinsul minutei și dispozitivul sentinței penale nr.137 /16.11.2021 pronunțată de Judecătoria Balș în dosar nr. 1113/184/2021. În baza art.276 al.1 C.pr.pen. dispune obligarea inculpatului la plata sumei de 1000 lei către partea civilă reprezentând cheltuieli judiciare. Menține celelalte dispoziții. Cu apel în termen de 10 zile de la comunicare. Pronunțată în ședință publică, azi, 10.12.2021.
Document: Încheiere finală (dezinvestire) 576/2021 10.12.2021(ce mai ie de făcut in situația de fata ??
~ Conținut șters la cerere ~
Mulțumesc foarte mult pentru răspuns acordat dar asta e problema ca nu am primit nici o comunicare acasă prin care sa fiu înștiințat cu privire la ce e de făcut am aflat după monitorul oficial după Google
~ Conținut șters la cerere ~