Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Poate fi eliberat din funcția publica un funcționar ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Poate fi eliberat din funcția publica un funcționar public ...

Poate fi eliberat din funcția publica un funcționar public dacă acesta este încadrat în pensie de invaliditate grad 2, cu revizuire?
Da, poate fi eliberat fi funcție.