Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Avocat ales consilier judetean poate încheia contract ...
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Avocat ales consilier judetean poate încheia contract de consultanta ...

Avocat ales consilier judetean poate încheia contract de consultanta juridica cu o primărie din același județ?
In opinia mea, nu poate incheia un astfel de contract.....