avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 572 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Sarbatori fericite la toti cititorii. Am o mare ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Sarbatori fericite la toti cititorii. Am o mare rugaminte: stie ...

Sarbatori fericite la toti cititorii. Am o mare rugaminte: stie cineva unde pot gasi Instructiunile Ministerului Agriculturii nr. 35/1958. La Guvernul Romaniei, M.D.A.R. nu au. Arhivele Istorice Nationale au in derulare o cercetare a fondului arhivistic aflat in pastrare privind aceste Instructiuni. Multumesc anticipat.
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 13:03, 23 Decembrie 2021
Încercați și la Monitorul Oficial/ Biblioteca Națională.
Ultima modificare: Joi, 23 Decembrie 2021
Cornel Vasile, Consilier juridic
Multumesc mult. Am incercat la biblioteca Astra-SB si VAUrechia Gl..
Biblioteca Națională București.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Casare documente expirate fundatie Fundatia A Fundatia A Buna ziua Sint presedintele Consiliului Director al unei mici fundatii, infiintata in 1998, care acorda burse studentilor in dificultate.Va adresez ... (vezi toată discuția)
Instructiunile-act normativ obligatoriu sau doar orientativ? Silvia  Aldea Silvia Aldea Stiu ca printre actele normative care reglementeaza activitatea arhivistica sunt si [b]Instrucţiunile privind activitatea de arhiva la creatorii si ... (vezi toată discuția)
Arhivarea documentelor contabile ciobanc ciobanc sunt administrator la 2 societati comerciale de 20 de ani nu am gasit o lege clara.. norme.. de arhivarea actelor contabile: stiu ca statele de plata se ... (vezi toată discuția)