Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Sarbatori fericite la toti cititorii. Am o mare ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Sarbatori fericite la toti cititorii. Am o mare rugaminte: stie ...

Sarbatori fericite la toti cititorii. Am o mare rugaminte: stie cineva unde pot gasi Instructiunile Ministerului Agriculturii nr. 35/1958. La Guvernul Romaniei, M.D.A.R. nu au. Arhivele Istorice Nationale au in derulare o cercetare a fondului arhivistic aflat in pastrare privind aceste Instructiuni. Multumesc anticipat.
Încercați și la Monitorul Oficial/ Biblioteca Națională.
Cornel Vasile, Consilier juridic
Multumesc mult. Am incercat la biblioteca Astra-SB si VAUrechia Gl..
Biblioteca Națională București.