Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Buna ziua.As vrea sa intreb daca pot depune inscrisuri ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Buna ziua.As vrea sa intreb daca pot depune inscrisuri noi care ...

Buna ziua.As vrea sa intreb daca pot depune inscrisuri noi care sunt articole din ziare, declaratii de presa aflate pe diferite pagini de internet daca fac capturi de imagini si trec sursa de provienenta respectiv pagina web si ma semnez pentru conformitate cu originalul si cer instantei incuvintarea lor,instanta poate sa le accepte ca inscrisuri noi?Multumesc
Puteti sa le depuneti fara probleme,daca vor avea sau nu relevanta pt cauza instanta va decide..
CABINET AVOCAT NICULESCU IONUT, Avocat