avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1127 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... buna ziua.Am un copil minor,st divortat și am ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

buna ziua.Am un copil minor,st divortat și am custodie comuna ...

buna ziua.Am un copil minor,st divortat și am custodie comuna cu mama copilului.Intrebarea mea este:actualul bărbat cu care este fosta soție are dreptul sa posteze pe o rețea de socializare,poze cu copilul meu?copilul fiind minor.in poze nu apare ea,doar copilul și cu acel bărbat.
Cel mai recent răspuns: floriano1985 , utilizator 08:31, 28 Decembrie 2021
~ Conținut șters la cerere ~

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Un individ a postat poza mea cu numele si faptul ca plec de acasa ... camelian camelian Un individ a postat poza mea cu numele si faptul ca plec de acasa cu zilele lasandu-mi fiul in casa de 14 ani nesupravegheat, m-a facut curva la postare. Il ... (vezi toată discuția)
Evacuare legala dupa divort? andreiion88 andreiion88 Buna ziua. Este legala evacuarea fostei sotii dupa divort din fosta locuinta comuna? Fostul sot nu i-a mai permis accesul in locuinta chiar daca in sentinta ... (vezi toată discuția)
Incalcare drept la confidentialitate alina.livia alina.livia au fost postate pe fb, fara acordul meu, poze cu mine inaite/dupa o interventie . ce pot face? in formularele completate la o clinica de fite din Timisoara am ... (vezi toată discuția)