Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Buna ziua ,am o problema la care nu gasesc raspuns .Am ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Buna ziua ,am o problema la care nu gasesc raspuns .Am un apartament ...

Buna ziua ,am o problema la care nu gasesc raspuns .Am un apartament proprietate pe care il închiriez .Vecina de dedesubt ,cu oarecare probleme psihice in permanenta imi terorizează chiriasii ca sa plece,cheama poliția …fara vreun motiv anume ..șamd Doamna in cauza nu este proprietar ,ap fiind pe numele soacrei .Exista vreo modalitate sa scap pe cale legală de aceasta Hărțuire ?
alegeti cu grija chiriasii !....
Viata la bloc nu este pe cat de linistita ne dorim
Eventual ,analizati oportunitatea executarii de izolatie fonica astfel incat disconfortul sa dispara