avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 490 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Buna ziua ,am o problema la care nu gasesc raspuns .Am ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Buna ziua ,am o problema la care nu gasesc raspuns .Am un apartament ...

Buna ziua ,am o problema la care nu gasesc raspuns .Am un apartament proprietate pe care il închiriez .Vecina de dedesubt ,cu oarecare probleme psihice in permanenta imi terorizează chiriasii ca sa plece,cheama poliția …fara vreun motiv anume ..șamd Doamna in cauza nu este proprietar ,ap fiind pe numele soacrei .Exista vreo modalitate sa scap pe cale legală de aceasta Hărțuire ?
Cel mai recent răspuns: ynocentta , utilizator 16:44, 29 Decembrie 2021
1 din 2 utilizatori consideră
acest răspuns util
alegeti cu grija chiriasii !....
Viata la bloc nu este pe cat de linistita ne dorim
Eventual ,analizati oportunitatea executarii de izolatie fonica astfel incat disconfortul sa dispara

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna ziua, ne confruntăm de 2 ani cu 2 probleme: 1.cresterea ... 7890 7890 BLOC-TULBURARE LINIȘTE PUBLICA Buna ziua, Ne confruntăm de 2 ani cu 2 probleme: 1.cresterea unui PAPAGAL in CAMERE de către vecinii de alaturi, ... (vezi toată discuția)
Probleme vecini biasimeon biasimeon Buna ziua, Va rog sa ma ajutati intr-o problema care ma afectează de aproximativ doi ani si nu stiu cum sa procedez. Acum doi ani de zile m-am mutat cu ... (vezi toată discuția)