Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Noul Cod administrativ. Echivalare functii specifice ...
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Noul Cod administrativ. Echivalare functii specifice cu functii generale

Buna ziua.
Ca urmare a aprobarii noilor specificatii din Codul Administrativ cu privire la echivalarea functiilor publice specifice cu cele generale, se pot face din nou transferuri de pe functii publice generale pe cele specifice? Multumesc anticipat.
Buna ziua. Ma poate ajuta cineva cu un raspuns, va rog frumos?