Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... La calcularea punctajului mediu începând cu anul ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

La calcularea punctajului mediu începând cu anul 2001 se ia ...

La calcularea punctajului mediu începând cu anul 2001 se ia în considerare salariul net sau brut?
Brut.