Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... parola revisal uitata buna seara cum pot recupera o ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

parola revisal uitata buna seara cum pot recupera o parola itm ...

parola revisal uitata
buna seara cum pot recupera o parola itm pentru transmitere revisal pe care am uitat-o. multumesv
Depuneți la ITM:
- solicitare eliberare parola;
- copie CUI
- copie act identitate persoana imputernicita.