avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1656 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... parola revisal uitata buna seara cum pot recupera o ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

parola revisal uitata buna seara cum pot recupera o parola itm ...

parola revisal uitata
buna seara cum pot recupera o parola itm pentru transmitere revisal pe care am uitat-o. multumesv
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 21:03, 5 Ianuarie 2022
Depuneți la ITM:
- solicitare eliberare parola;
- copie CUI
- copie act identitate persoana imputernicita.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Parola revisal Popescu Lorena Popescu Lorena buna ziua, cum obtin exact o parola noua pe o firma nou infiintata? am formularul completat, imputernicire, cui, buletin; trebuie sa fac o prima generare? (vezi toată discuția)
Recuperare parola revisal Aurelia Lautarescu Aurelia Lautarescu Buna ziua, Sunt o firma de transport ,am schimbat contabilă,si nu vrea sa ne dea parola Revisal. Mentionez ca avem istoric în Revisal.Ce ar trebui sa fac? (vezi toată discuția)
Inregistrare societate la itm bucuresti carmen.balan1967@yahoo.com carmen.balan1967@yahoo.com Buna ziua ! Unde se inregistreaza acum o societate la ITM - la primul CIM - evident, la mezanin, de unde se obtine parola pt. Revisal sau in alta parte ? N ... (vezi toată discuția)