Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Redobandire permis data, acte si timpul cat pot ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Redobandire permis data, acte si timpul cat pot susține examenul

Salutare! Am si eu 3întrebări. Vreau sa imi redobandesc permisul după o amendă penală, amenda am plătit o pe 14 iulie 2020 cand as putea sa ma duc sa bag dosarul fără problema ? Nu m am lămurit cu actele necesare pentru dosarul de redobandire? și cât durează până cand dau examenul dau tot in aceeași zi? Vă mulțumesc frumos!
George185, utilizator
În termen de 6 luni de la achitare.